KAYSERİ BAŞSAVCISI AKIN VE ADALET KOMİSYONU BAŞKANI YAZICI'DAN SİVAS ADLİYESİNE ZİYARET | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

KAYSERİ BAŞSAVCISI AKIN VE ADALET KOMİSYONU BAŞKANI YAZICI’DAN SİVAS ADLİYESİNE ZİYARET

Bu haber 02 Ocak 2020 - 14:01 'de eklendi ve 16 views kez görüntülendi.

Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın ve Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı Sivas Adliyesini ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu ve Sivas Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya Kayseri Adliyesini ziyaret etmiş ve Başsavcı Akın ve Adalet Komisyonu Başkanı Yazıcı ile bir araya gelmişti.

İadeiziyarette bulunmak için Sivas’a gelen Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın ve Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı ise bugün Sivas Adliyesini ziyaret ederek Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Sivas Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya ve Sivas Cumhuriyet Başsavcı Vekili Taner Güngör görüştüler.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Akın ve Yazıcı’ya teşekkür eden Uğurlu ve Çetinkaya komşu il Kayseri’de görev yapanmevkidaşları ile görüş alışverişinde bulundular.

Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın ve Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı Sivas Adliyesi ziyaretlerinin ardından Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i de makamında ziyaret ettiler.

Sivas Belediyesi ziyaretinde Akın ve Yazıcı’ya Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu ve Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya da eşlik ederken ziyarette Özbelsan A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Kuzu da hazır bulundu.