Abdullah Ağar Konferans Verecek | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Abdullah Ağar Konferans Verecek

Bu haber 25 Şubat 2020 - 6:59 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) tarafından organize edilen program kapsamında bugün ilimize gelecek.

“Ortadoğu Denkleminde Türkiye” konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak olan Ağar, Suriye ve İdlib´de yaşanan gelişmelere ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunacak.

Saat 19.00´da Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) konferans salonunda gerçekleştirilecek programa Sivaslıları davet eden TÜRKAV Şube Başkanı İbrahim Ballı “İdlib´deki son durum, bölgemizdeki gelişmeler ülkemizin geleceğini elbette etkileyecektir. Bu bölgenin huzur ve istikrarı sağlanmadan ülkemiz rahat nefes alamaz. Ankara´nın güvenliği elbette sınırlarımızın çok ötesinden başlamaktadır. Emperyal güçler tarafından adeta satranç tahtasına dönüştürülen Ortadoğu kan gölüne çevrilmiştir. Hamleler teknik ve ince tasarlanmıştır. Burada Türkiye adeta kıskaca alınmakta, adeta ateş çemberinin içine çekilmektedir. Suriye´de olup bitenleri en yetkin isimlerden birinden dinlemek üzere düzenleyeceğimiz Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar´ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Ortadoğu Denkleminde Türkiye´ konulu konferansımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.