"Değer Katmaya Devam Edeceğiz" | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

“Değer Katmaya Devam Edeceğiz”

Bu haber 21 Şubat 2020 - 6:47 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şubesi, Sıcak Çermik´te aile kampı programında bir araya geldi.

Yoğun ilgi gösterilen programa MÜSİAD Sivas Başkanı Salim Eminoğlu, 2. Dönem Başkanı Mustafa Coşkun da katıldı.

Üyeler ve aileleri arasındaki samimiyeti artırmak amacıyla her yıl mutad olarak düzenlenen programın bu sene 6.´sı gerçekleştirildi. Programda ayrıca MÜSİAD Sivas´ın 2019 yılı değerlendirilirken, 2020 yılında yapılacak olan faaliyetler de ele alındı.

Programda konuşan Başkan Eminoğlu, “ Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz programın, bu sene 6.´sını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah hayırlara vesile olur. Aile kampı programımızda üyelerimizin ve ailelerinin kaynaşması, üyeler arası sevgi, muhabbet ve kardeşlik ortamının tesis edilmesi, 2019 yılının değerlendirilmesi, 2020 yılının planlamasının yanında, üyelerimizi iş hayatının stresli ortamından bir nebze olsun kurtarmak ve geleceğe yönelik iş yaşamını değerlendirmek istiyoruz” dedi.

“ÜYELERİMİZİN DESTEĞİ GÖZ ARDI EDİLEMEZ”

Başkan Eminoğlu, kampın sonunda ise şu ifadelerle devam ettirdi: “İstihdam konuları, Sivas ve ilçelerimiz genelinde iş insanlarıyla ilgili neler yapılabileceği üzerinde durduk. Kamp sonunda, dün olduğu gibi bugün ve yarın da ilimiz ve ülkemize değer katmaya devam edeceğiz. MÜSİAD üyelerinin böyle programlara ihtiyacı var. Üyelerin ailelerinin kimlerle çalıştıklarını, kimlerle programlara katıldıklarını görmeleri açısından faydalı oluyor. Bu tür programların artarak devam etmesini sağlayacağız. Tabi biz bu eforu sarf ederken üyelerimizin de katılımı ve desteği göz ardı edilemez. Bu kutlu ve milli yürüyüşümüzde bizi yalnız bırakmadığınız ve her zaman yanımız da olup bizi desteklediğiniz için hepinize canı gönülden teşekkür ederim.”

Toplantı görüş ve öneriler ile sona erdi.