E-İhracat Konferansı Gerçekleştirildi | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

E-İhracat Konferansı Gerçekleştirildi

Bu haber 24 Şubat 2020 - 8:22 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

WORLDEF Türkiye´de e-ihracat farkındalığını artırmak amacıyla Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi´nde e-ihracat konferansı düzenlendi. Konferansta e-ihracat enine boyuna ele alındı. E-ihracatın profesyonelleri deneyimlerini, bölgenin iş çevreleri ile paylaştı.

Eskişehir Valiliği himayesinde, WORLDEF, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliğiyle Eskişehir Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen konferansa; Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, WORLDEF Başkan Vekili Çağdaş Yeşilbağ, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir ve çevre illerden iş çevreleri katıldı.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ile Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, e- İhracat Konferansı sonrası Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Eskişehir ESOB Başkanı Ekrem Birsen ile bir araya geldi.