Esnafın Sorunlarını İletti | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Esnafın Sorunlarını İletti

Bu haber 14 Şubat 2020 - 6:14 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal´ı ziyaret etti. Köksal, ziyarette esnafların sorunlarını Kuruçay´a iletti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte esnaf teşkilatına ziyarette bulunan Başkan Kuruçay, SESOB Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Belediye meclisi üyesi iken AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına atanan ve kısa sürede yönetim kurulu üyelerini oluşturarak çalışmalarına başlayan Kuruçay, ziyarette Birlik Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına atandıktan sonra çalışmalara başladığını ve kısa sürede yönetim kurulunu oluşturduğunu ifade eden Kuruçay, AK Parti´nin gücünü daha da artırmak için mücadele edeceklerini ve STK´lar ile her zaman uyumlu çalışacaklarını ifade etti.

Partinin farklı kademelerinde hizmet verdiğini ve göreve geldiği günden itibaren Sivas halkına ve partililere hizmet verdiğini vurgulayan Kuruçay, “AK Parti teşkilatlarında farklı birimlerde görev aldım ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulundum. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle ilçe başkanlığına atandım. Yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra ziyaretler yaparak sorunları yerinde tespit ediyoruz. Her zaman bizlerle çalışmalar yapan, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Birlik Başkanımız Sayın Beşir Köksal ve yönetim kurulunu ziyaret ettik ve görüş alışverişinde bulunduk; tecrübelerinden faydalandık. Başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Beşir Köksal ise  siyasi partilerin önemli olduğunu  dile getirerek, “AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Sayın Burak Kuruçay ile daha önce de birlikte çalıştık. Esnaflarımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Sivas´ımızın gelişmesi ve kalkınması için gayret gösteren, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen ilçe başkanımıza teşekkür ediyor ve şahsında yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek hizmet yarışında başarılar diliyorum” diye konuştu.

SESOB Başkanı Beşir Köksal, ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay´a esnafların sorunları hakkında da bilgi verdi.