Bakan Soylu´dan Sivas´a Açık Çek « Sivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Bakan Soylu´dan Sivas´a Açık Çek

Bu haber 18 Haziran 2020 - 9:09 'de eklendi ve 70 views kez görüntülendi.

Vali Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu´yu makamında ziyaret etti.

İlimizde ortak akıl ve istişareyi hakim kılarak kurumlar arası iş birliğine büyük önem veren Vali Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, şehirde devam eden projeler ve yeni yatırımlar için Ankara´da bakanlıklar düzeyindeki temaslarına devam ediyor.

PROJELER MASAYA YATIRILDI

Vali Ayhan ve Başkan Bilgin, başkent programı kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu´yu makamında ziyaret etti. Bakan Soylu ile bir araya gelen ikiliye, Özbelsan A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Kuzu da eşlik etti. Ziyarette merkezi yönetim ve yerel idare tarafından şehre kazandırılan ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi planlanan projeler masaya yatırıldı.

SOYLU: HER ZAMAN KATKI VERMEYE HAZIRIZ

Sivas´a değer kazandıran projelerin hayata geçirilmesine verdiği katkılardan ötürü Bakan Soylu´ya teşekkür eden Sivas heyeti desteğin devam etmesini talep etti. Bakan Soylu ise, Sivas´a yapılacak olan hizmetlere her zaman katkı vermeye hazır olduklarının altını çizdi. Vali Ayhan ve Başkan Bilgin, İçişleri Bakanlığı´nın ardından Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler´e ise nezaket ziyaretinde bulundu.