İngiltere - Premier Lig
22:00
Crystal Palace FC
22:00
Manchester United FC
Fransa - Ligue 1
22:00
Lille OSC
22:00
Olympique Lyon
Hollanda - Eredivisie
21:00
Excelsior Rotterdam
21:00
NEC Nijmegen
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
21:00
Al-Ahli Saudi FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
20:00
52 Orduspor FK
20:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
20:00
Anadolu Universitesi
20:00
Efeler 09 Sfk
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00
Belediye Kütahyaspor
16:00
Kusadasispor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00
Tokat Belediye Plevne Spor
16:00
Mus 1984 Musspor
İtalya - Serie A, Kadınlar
19:00
ACF Fiorentina
19:00
Juventus Turin
Portekiz - İkinci Lig
22:15
Avs Futebol Sad
22:15
CD Mafra
Portekiz - U23 Taca Revelacao
14:00
Santa Clara U23
14:00
SL Benfica
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
14:00
Rangers LFC
14:00
Celtic LFC
ABD - ABD MLS
01:45
Seattle Sounders
0 : 0
Los Angeles Galaxy
ABD - USL W Ligi
04:00
SC Stockton
04:00
Oakland Soul
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
20:30
1. FC Nuremberg
20:30
RB Leipzig
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:00
FV Dudenhofen
20:00
Eintracht Trier
Arjantin - Primera B
21:30
CA Fenix Pilar
21:30
CA Colegiales
Arjantin - Primera C
21:30
AD Berazategui
21:30
CDM Leandro N. Alem
Arjantin - Primera Nacional
03:00
Quilmes Atletico Club
1 : 1
CA Alvarado
Arjantin - Torneo Federal A
01:00
CAS Defensores de Belgrano
1 : 1
Independiente de Chivilcoy
Avustralya - NPL,Victoria
12:45
Oakleigh Cannons
12:45
Moreland City FC
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
Sabail FK
18:00
Gabala FK
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
Vf4 PB
21:00
Recanto Da Crianca AM
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
America FC RN
3 : 0
FC Atletico Cearense CE
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
00:00
Uniao Cacoalense RO
:
Barcelona RO
Cezayir - Lig 1
21:00
USM Alger
21:00
JS Kabylie
Danimarka - Süperlig
20:00
Vejle BK
20:00
Odense Boldklub
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
CS Emelec
2 : 1
CD Universidad Catolica del Ecuador
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
20:00
11 Deportivo FC
20:00
CD Platense
Estonya - Esiliiga
19:00
FCI Levadia Tallinn
19:00
JK Tallinna Kalev U21
Gana - Premier Lig
18:00
Accra Lions
18:00
Aduana Stars
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
01:00
Olancho FC
01:00
CD Genesis
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
17:00
Chatham Town
17:00
Enfield Town
İngiltere Amator - Konferans Güney
17:00
Worthing FC
17:00
Braintree Town FC
İngiltere Amator - Northern Premier League
17:00
Macclesfield FC
17:00
Marine FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
14:00
Sheffield United FC
14:00
Crewe Alexandra
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
17:00
AFC Telford United
17:00
Leamington FC
İngiltere Amator - Southern League Premier South
17:00
Totton
17:00
Salisbury FC
İsveç - Allsvenskan
20:10
Gais
20:10
IFK Goteborg
İsveç - Superettan
20:00
Varbergs
20:00
Trelleborgs FF
İzlanda - Besta deild
22:15
Breidablik Kopavogur
22:15
Valur Reykjavik
Kenya - Premier Lig
15:00
Tusker Football Club
15:00
Nzoia Sugar FC
Kolombiya - Primera B
23:00
Atletico FC
23:00
Boca Juniors de Cali
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Puntarenas
0 : 2
Deportivo Saprissa San Jose
Kosta Rika - Primera Division, Women
00:00
Ccdr Perez Zeledon
00:00
Tsunami Azul FF
Kuveyt - Premier Lig
19:00
Al-Fehaheel
19:00
Al Kuwait SC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
17:00
Crusaders FC
17:00
Coleraine FC
Letonya - Virsliga
16:00
FK Liepaja
16:00
FK Metta / LU
Macaristan - NB 2
21:00
Budapest Honved FC
21:00
Vasas FC
Meksika - Liga MX, Kapanış
05:05
CF Pachucha
2 : 1
Necaxa
Meksika - U23 Liga MX
03:00
Atletico San Luis U23
03:00
Club Leon U23
Nijerya - Premier League
18:00
Remo Stars
18:00
Rivers United FC
Norveç - 2. Lig Grup 1
19:00
Flekkeroy IL
19:00
Viking (A)
Norveç - 3. Küme Grup 1
20:00
SK Djerv 1919
20:00
FK Haugesund 2
Norveç - 3. Küme Grup 2
17:00
Sandefjord Fotball 2
17:00
Sandnes ULF 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
Stromsgodset 2
16:00
Mosjoen IL
Norveç - 3. Küme Grup 6
19:00
Ham Kam (A)
19:00
Elverum
Özbekistan - PFL
16:00
Qizilqum Zarafshon
16:00
Neftchi Fargona
Peru - Liga 1
22:30
Atletico Grau
22:30
Sport Huancayo
Peru - Liga Femenina
18:30
FC Melgar
18:30
FC Killas
Polonya - Ekstraklasa
20:00
MKS Pogon Szczecin
20:00
Puszcza Niepolomice
Polonya - I Liga
19:15
GKS Jastrzebie
19:15
MKS Chojniczanka Chojnice
Polonya - I Ligi
19:00
Zaglebie Sosnowiec
19:00
Wisla Krakow
Şili - Primera B
00:30
CSD Rangers
2 : 3
Curico Unido
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
00:30
FC Phoenix 1976
00:30
Police FC
Tunus - Ligue 2
17:00
CO Medenine
17:00
Cs Chebba