Turkiye - 1. Lig
20:00
Yeni Çorumspor AŞ
0 : 0
BB Bodrumspor
Belçika - Pro Lig
19:30
KRC Genk
1 : 0
Royal Antwerp FC
Rusya - Premier Lig
20:00
FC Pari Nizhny Novgorod
0 : 0
CSKA Moskova
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
16:00
Aliaga Futbol
16:00
52 Orduspor FK
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
20:00
Elazığspor
20:00
Efeler 09 Sfk
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00
Erbaaspor
16:00
Belediye Kütahyaspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00
Sebat Genclik Spor
16:00
Mus 1984 Musspor
İtalya - Serie B
21:30
Palermo FC
21:30
Venezia FC
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar
15:30
AFC Ajax
15:30
Fortuna Sittard
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
18:30
Luki-Energiya V.luki
18:30
FC Tver
ABD - USL Lig 1
01:00
Spokane Velocity FC
0 : 3
Forward Madison FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
12:00
Hertha BSC
3 : 3
Borussia Dortmund
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
16:00
ETB SW Essen
16:00
FC Buderich 02
Angola - Girabola
10:00
CD Sao Salvador
1 : 0
FC Bravos do Maquis
Arjantin - Primera C
21:30
Club Lujan
21:30
CDM Leandro N. Alem
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00
CA Central Cordoba SE
2 : 4
Boca Juniors
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
18:00
Kremser SC
18:00
SC Wiener Viktoria
Bahreyn - Premier Lig
19:00
Al-Riffa SC
0 : 0
Manama Club
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
America FC RN
2 : 0
ACD Potiguar RN
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Cumbaya FC
0 : 1
Barcelona SC
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
CD Olimpia Tegucigalpa
3 : 1
CD Marathon San Pedro Sula
İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00
Reading FC
21:00
Sunderland
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
21:00
Sheffield United FC
21:00
Swansea City
İran - Azadegan Ligi
17:30
Mes Kerman FC
17:30
Chador Malu Yazd
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Wexford FC
21:45
Cobh Ramblers
İsrail - Premier Lig
20:00
Beitar Jerusalem FC
0 : 0
Maccabi Petah Tikva FC
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
IFK Trelleborg
20:00
Högaborgs BK
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:45
IF Sylvia
20:45
IFK Eskilstuna
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
18:00
FC Wil 1900 1
18:00
Frauenteam Thun Berner Oberland
İzlanda - 3. deild
19:00
Sindri
19:00
IH Hafnarfjordur
Jamaika - Premiyer Lig
02:30
Mount Pleasant FC
1 : 1
Cavaliers FC
Kanada - Kanada Premier Lig
22:00
HFX Wanderers FC
22:00
Valour FC
Kolombiya - Liga Femenina
23:30
Alianza FC
23:30
International FC
Kolombiya - Primera B
23:00
Orsomarso SC
23:00
Real Cartagena FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
02:00
Deportivo Saprissa San Jose
4 : 0
AD San Carlos
Litvanya - 1 Lyga
19:00
FK Kauno Zalgiris B
19:00
FK Panevezys B
Macaristan - NB 2
21:00
WKW ETO FC Gyor
21:00
Vasas FC
Macaristan - NB I, Kadınlar
16:45
Ferencvarosi TC
16:45
ETO FC Gyor
Meksika - Liga MX, Kapanış
03:00
Cruz Azul
1 : 2
CF Monterrey
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
15:00
FK Fortuna Alesund
1 : 1
Avaldsnes IL
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30
Club General Caballero JLM
1 : 2
Sportiva Luqueno
Polonya - Ekstraklasa
20:00
KGHM Zaglebie Lubin
1 : 0
LKS Lodz
Polonya - I Ligi
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biala
0 : 0
Chrobry Glogow
Romanya - Superliga
20:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
0 : 0
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Şili - Premier Lig
00:30
Colo Colo
2 : 0
Palestino
Şili - Segunda Division
01:00
Lautaro de Buin
1 : 0
CD Concon National FC
Uruguay - Premier Lig
21:00
Liverpool Montevideo
21:00
Miramar Misiones
Vietnam - V Lig 2
12:00
Tdcs Dong Thap
2 : 0
Ba Ria Vung Tau Fc