İspanya - LaLiga
22:00
Alaves
22:00
Girona
Almanya - Bundesliga
21:30
Augsburg
21:30
Stuttgart
İtalya - Serie A
21:45
Frosinone Calcio
21:45
Inter Milano
Belçika - Pro Lig
21:45
Standart Liege
21:45
VC Westerlo
Portekiz - Liga Portugal
22:15
GD Chaves
22:15
FC Famalicao
Rusya - Premier Lig
16:00
PFK Krylia Sovyetov Samara
16:00
RFK Akhmat Grozny
İskoçya - Premier Lig
21:45
Partick Thistle FC
21:45
Airdrieonians FC
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
16:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
16:00
52 Orduspor FK
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
16:00
Efeler 09 Sfk
16:00
Anadolu Universitesi
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00
Kusadasispor
16:00
Belediye Kütahyaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Club Championship, Women
12:00
Urawa Red Diamonds
2 : 1
Incheon Hyundai Steel Red Angels
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00
Mus 1984 Musspor
16:00
Tokat Belediye Plevne Spor
İngiltere - Lig 2
22:00
Doncaster Rovers
22:00
Crewe Alexandra
İspanya - LaLiga 2
21:30
Burgos
21:30
CD Eldense
Almanya - 3. Lig
20:00
Rot Weiss Essen
20:00
München
Belçika - Nationale 1
21:30
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
21:30
K Sint-Eloois-Winkel SP
Portekiz - İkinci Lig
20:00
CF Os Belenenses
20:00
SL Benfica B
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
21:30
Hibernian LFC
21:30
Heart of Midlothian WFC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
19:30
FSV Mainz
19:30
TSG Hoffenheim
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
19:30
RB Leipzig
19:30
TSG 1899 Hoffenheim
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
20:30
Kirchheimer SC
20:30
VFR Garching
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
19:30
Oldenburg
19:30
FC St. Pauli II
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
20:30
Bonner
20:30
Bor. Freialdenhoven
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
21:00
SC Union Nettetal
21:00
VFB 03 Hilden
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:30
A. Waldalgesheim
20:30
VfR Baumholder 1886
Arjantin - Primera C
21:35
CA Claypole
21:35
Club El Porvenir
Arjantin - Torneo Federal A
21:30
Deportivo Camioneros
21:30
Gutierrez SC
Austria Amateur - Regionalliga Batı
20:00
Schwaz
20:00
SPG Silz / Moetz
Avustralya - A-Ligi
12:45
Sydney FC
1 : 2
Central Coast Mariners
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Broadmeadow Magic FC
13:00
New Lambton FC
Avustralya - NSW NPL 1
12:30
Manly United FC
:
Sydney United
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Eastern Suburbs FC
13:30
Brisbane City FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
Eastern Suburbs FC
13:00
St George Willawong FC
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
Neftchi Baku PFC
18:00
FK KAPAZ
Bosna Hersek - Premier Lig
21:00
FK Sarajevo
21:00
FK ZVIJEZDA 09
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
18:00
FK BSK BANJA LUKA
18:00
FK Slavija Sarajevo
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
01:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
01:00
CR Flamengo RJ
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
St Josephs FC
22:00
Lincoln Red Imps
Cezayir - Ligue 1, Reserves
12:00
Nc Magra
2 : 2
Js Saoura
Danimarka - 3. Lig
20:00
BK Frem
20:00
Holbaek BI
Danimarka - Süperlig
20:00
Odense Boldklub
20:00
Lyngby BK
Danimarka Amatör - Danmarksserien
19:30
Karlslunde IF
19:30
Goerslev IF
Ekvador - Serie B
03:00
Gualaceo SC
1 : 0
Chacaritas FC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:30
CD Dragon
1 : 3
CD Platense
Ermenistan - Premier Lig
15:00
FC Alashkert Yerevan
15:00
FC Shirak Gyumri
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
JK Tabasalu
19:00
Tallinna FC Flora
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
Kuopion Palloseura
18:00
Vaasan Palloseura
Galler - Cymru Premier
21:45
Caernarfon Town FC
21:45
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
Güney Afrika - Premiership
20:30
Supersport United
20:30
Cape Town Spurs
Hırvatístan - HNL
19:00
HNK Gorica
19:00
NK Rudes
Hırvatístan - Prva NL
16:50
NK Sesvete
16:50
Sibenik
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası
21:00
Peterborough United Reserve
21:00
Sunderland
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
23:00
V. Santa Brigida
23:00
UD Tamaraceite
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
21:00
CD Algar
21:00
CD Plus Ultra
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14
21:00
Atletico Club Pueblonuevo
21:00
CD Don Alvaro
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
21:00
CD Tarancon
21:00
Atletico Albacete
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
20:15
CD Soneja
20:15
Elche Ilicitano CF
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
20:30
CD Rincon
20:30
Motril
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
20:30
Kungsangens IF
20:30
IFK Osteraakers FK
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:30
FC Nacka Iliria
20:30
Nykoping BIS
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
19:00
FC Rosengaard Malmo
19:00
Djurgardens IF DFF
İsveç - Superettan
20:00
Osters IF
20:00
IK Oddevold
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:00
Malmo FF
15:00
Halmstads BK
İzlanda - Besta deild
22:15
Stjarnan Gardabae
22:15
Fram Reykjavik
Japonya - J.Ligi
13:00
Yokohama F Marinos
13:00
Sanfrecce Hiroshima
Kolombiya - Kolombiya Kupası
03:10
Tigres FC
5 : 3
Jaguares de Cordoba
Kolombiya - Liga Femenina
23:30
International FC
23:30
Millonarios FC
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Racing Beirut
16:00
Bourj FC
Macaristan - NB I
21:15
Ujpest FC Budapest
21:15
Kecskemeti TE
Malezya - Süper Lig
16:00
Johor Darul Tazim FC
16:00
Selangor FA
Meksika - Liga Premier Serie A
03:00
Mineros de Fresnillo FC
2 : 0
Cimarrones de Sonora FC II
Norveç - Toppserien,Bayanlar
19:00
Vaalerenga Oslo
19:00
LSK Kvinner
Oman Sultanlığı - Sultan Kupası
18:30
Al-Nahda
18:30
Dhofar SCSC
Peru - Liga 1
22:30
Union Comercio
22:30
Asociacion Deportiva Tarma
Polonya - I Liga
21:30
S. Stalowa Wola
21:30
Skra Czestochowa
Romanya - Superliga
20:30
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
20:30
Rapid Bucuresti 1923
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Gasogi United
16:00
Etincelles
Slovenya - 2nd Liga
19:00
Krka
19:00
Bilje
Tayland - Thai League 1
15:00
Bg Pathum United FC
1 : 1
Khon Kaen United FC
Uruguay - 2.Lig
21:00
Juventud de las Piedras
21:00
Club Atletico Rentistas
Vietnam - V Lig 2
14:00
Binh Phuoc
14:00
PVF-Cong An Nhan Dan FC
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:30
West Coast Rangers FC
0 : 1
Eastern Suburbs AFC