reklam
reklam
DOLAR 32,2220 % 0.03
EURO 35,0319 % 0.03
STERLIN 40,9737 % 0.15
FRANG 35,4210 % 0.03
ALTIN 2.511,06 % 0,41
BITCOIN 67.653,74 1.297

DESTİCİ” SİVAS EMİN ELLERDE “

Yayınlanma Tarihi :
DESTİCİ” SİVAS EMİN ELLERDE “

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun’u ziyaret etti. 31 Mart seçimlerinin ardından ikinci kez Sivas’a gelen BBP Genel Başkanı Destici, Belediye Başkanı Dr.Adem Uzun’u ziyaret etti. Destici ziyarette “Seçim zamanı Sivas’ta yaptığımız mitingde Sivas sahipsiz değil, Sivas’ın sahibi var demiştik. Sivas’ı sahipsiz asla bırakmayacağız. Sivas’ı hep birlikte sahipleneceğiz.Sivas emin ellerde ” dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP)  Genel Başkanı Mustafa Destici, Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun’ziyaret etti. Destici, ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İLKELERİMİZLE HAREKET EDİYORUZ

Parti olarak yerel seçimlere Sivas’ta çok iyi hazırlandıklarını ve bu çalışmanın sonucunda da başarıya ulaştıklarını belirten Destici, Seçim öncesinde sloganımız  “Birlikte yöneteceğiz”  idi. Seçimlerin üzerinden yaklaşık 45 gün geçti. Bu süre içerisinde yapılanlar yine seçim dönemimizdeki sloganımıza uygun olarak ‘birlikte yöneteceğiz’ anlayışıyla hareket edilmesi ve özellikle belediye başkanımızın kamuoyunda daha da tanınır hale gelmesiyle bu destek günden güne daha da artıyor. Biz inşallah bu güveni boşa çıkarmayacağız. Biz ilkeli, temiz, şeffaf bir belediyecilik vaat ettik. Şu an ilkelerimizle hareket ediyoruz” diye konuştu.

GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

31 Mart seçimlerinin ardından Sivaslıların merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Kara Sevdam “ dediği Sivas’ı ve   belediye yi kendilerine emanet edildiğini  dile getiren  Destici, “Biz inşallah bu güveni boşa çıkarmayacağız. Bize yeniden Sivas emanet edildi. Allah önce tabii bizi mahcup etmesin. Belediye başkanımızı, arkadaşlarımızı, meclis üyelerimizi mahcup etmesin.  Ama biz de inşallah Sivaslıları mahcup etmeyeceğiz. Verdikleri oyların hakkını inşallah ziyadesiyle yerine getireceğiz. Biz ilk olarak temiz, şeffaf, vahşet bir belediyecilik vadettik. Ona uygun şu anda çalışıyor arkadaşlarımız” açıklamasında bulundu.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’NİN BİRİKİMİNİ AKTARACAĞIZ

Sivas’ı temiz bir siyasi anlayışla yöneteceklerini kaydeden Destici, “Belediyemizin tabii ki kentsel dönüşüm başta olmak üzere büyük yatırım projeleri, altyapı projeleri ya da üst yapı projeleri, sağlık projeleri, eğitim projeleri,  istihdamla ilgili projeler, sanayi projeleri gibi bütün bunlarla ilgili de biz elbette hem Büyük Birlik Partisi’nin 31 yıllık birikimini, tecrübesini ve kadrolarını desteğini buraya aktaracağız. Arkadaşlarımız sadece Sivas’a, Sivaslılara hizmet etmek için burada olacaklar. Ellerindeki imkanları, projeleri burada hayata geçirecekler” ifadelerini kullandı.

SİVAS’A KARŞI MESULİYETİMİZ VAR

Sivas‘a ve Sivaslıya hizmet için seçim döneminde söz verdiklerini de basın toplantısında  hatırlatan Destici, “Seçim zamanı Sivas’ta yaptığımız mitingde Sivas sahipsiz değil, Sivas’ın sahibi var demiştik. Sivas’ı sahipsiz asla bırakmayacağız. Sivas’ı sahipleneceğiz. Dün olduğu gibi bugün de Sivas’ karşı bir mesuliyetimiz var. Onun sorumluluk var ve bize yüklendi bu. Dolayısıyla biz bunu en iyi şekilde yerine getireceğiz ve Sivas’ın güzelliği Sivaslının mutluluğu için çalışacağız. Sivas zaten örnek bir şehir Türkiye’de. Biz Sivas’ı inşallah daha büyük hizmetlerle daha da kalkındırarak hem büyümesine hem  güzelleşmesine hem de buradaki insanların daha mutlu müreffeh bir hayatı yaşamasına katkı sağlayacağız ve Sivas’ı inşallah hep birlikte o noktaya taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

MECLİS ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Basın toplantısının ardından Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve Başkan Dr. Adem Uzun, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile bir araya geldi.

Düzenlenen istişare toplantısında; BBP Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Tuna Koç, BBP Genel Başkan Yardımcıları Uğur Bulut ve Alaattin Çakır, YDK Üyesi Aytekin Kulmaç, BBP İl Başkanı Ahmet Polat ve Merkez İlçe Başkanı Osman Kösedağ da hazır bulundu.

Toplantıda BBP Genel Başkanı Destici, yerel seçimlerin ardından yeni göreve başlayan meclis üyelerine görevlerine kolaylık ve başarılar temennisinde bulundu.

 

 

 

YORUM YAP

reklam

DÖVİZ KURLARI

 • Dolar DOLAR
  ALIŞ SATIŞ FARK
  32,2026 32,2220 % 0.03
 • Euro EURO
  ALIŞ SATIŞ FARK
  35,0049 35,0319 % 0.03
 • Sterlin İNG. STERLİNİ
  ALIŞ SATIŞ FARK
  40,9494 40,9737 % 0.15
 • Frang İSV. FRANGI
  ALIŞ SATIŞ FARK
  35,3918 35,4210 % 0.03
 • Kanada Doları KAN. DOLARI
  ALIŞ SATIŞ FARK
  23,6474 23,6591 % 0.05
 • Çeyrek Altın ÇEYREK ALTIN
  ALIŞ SATIŞ FARK
  4.017,12 4.105,59 % 0,41
 • Gram Altın GRAM ALTIN
  ALIŞ SATIŞ FARK
  2.510,70 2.511,06 % 0,41
 • Bitcoin BITCOIN
  FİYAT DEĞİŞİM
  67.653,74 1.297
reklam

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış