reklam
reklam
DOLAR 32,1939 % 0.09
EURO 34,8748 % -0.33
STERLIN 40,9692 % 0.05
FRANG 35,1755 % -0.35
ALTIN 2.463,48 % -1,58
BITCOIN 69.506,00 -0.467

Günah keçisi hazır olmayan transferler

Yayınlanma Tarihi :
Günah keçisi hazır olmayan transferler

İki takımda durumu idare edercesine bir futbol oynadı.
Tabir yerinde ise ne şiş yandı.Nede kebap…Oyun üstünlüğü sahada belirli zaman dilimlerinde el değiştirdi.Sazı eline bazen Antalya,bazen Sivasspor aldı.Sivasspor gol ararken kalesindeki gördüğü gol ile şok yaşasa da bunu kısa sürede atlattı. Appindangoye yaptığı hata ile maç eksikliğini ve hazır olmadığıni gösterdi.Antalyaspor belli ki Sivasspor’u cok iyi analiz etmişti. Orta alanda etkisiz bir Sivasspor yakalayınca üstünlükle hep konuk takımda oldu.Sivasspor ısrarlı baskın oyunu beraberlik golünü getirdi.Karşılaşmanın ikinci yarısını yorumlamaya gerek yok. Çünkü ikinci yarı iki takımda skordan memnun bir mücadele sergiledi. Daha doğrusu skor bozulmasın mantığı daha çok göze çarptı.Iki camiada bu oyunu transferlerin geç katılmasına ve hazır olmadıklarına bağladı.Günah keçisi bulunmuştu.
Transferler erken gelse bu maç böyle olmazdı.Hepimiz güzel oyun ve futbola doyamadık.Ben bu bahanelere inanmadım.Sadece inanmış gibi yaptım.Şunu söyleyerek sözümü tamamlayacagim.
Servet Cetin hocanın samimiyetine inanıyorum.Başarılı olması en büyük dileğim.Servet hocanın başarısındaki en büyük payında taraftar desteginde olduğuna inanıyorum.Amasiz,lakinsiz,fakatsız tüm Yiğidoları desteğe çağırıyorum.Son transfer Barrow’unda takıma katılması güzel.Son bir transferle transfere son noktanın konulacağını düşünüyorum.teknik heyet ve futbolculara biraz zaman verelim.Güzellikleri birlikte görelim.Bu arada sahanın en iyisi olan,adeta Antalya forvetleriyle tek basina savaşan Caneri’de ayrıca tebrik ederim.

YORUM YAP

Mustafa Ateş TÜM YAZILARI
reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam