reklam
reklam
DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.116.359 -0.758

Başkan Bilgin esnaflarla bir araya geldi

Yayınlanma Tarihi :
Başkan Bilgin esnaflarla bir araya geldi

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, sektör buluşmalarımız kapsamında Terziler Kunduracılar ve Ev Tekstilcileri Odası ile Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Odası tarafından düzenlenen programa katılarak esnaflarımızla bir araya geldi.
Hisar düğün salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısına Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil , Ak Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi , Parti yöneticileri, oda başkanları ile esnaflar katıldı.
Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Yıldız ve Terziler Kunduracılar ve Ev Tekstilcileri Odası Başkanı Ali Kılıç ın selamlama konuşmasının ardından kürsüye gelen Esob Başkanı Hakan Demirgil, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in görev yaptığı dönemde her zaman esnafın sorunlarıyla yakından ilgilendiğini belirterek desteğinden dolayı teşekkür etti.
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise,
5 yıllık görev sürecinde pandemi dönemi başta olmak üzere esnafların daima yanlarında olduklarını , bundan sonra da bir ve beraber olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Yıldız ve Terziler Kunduracılar ve Ev Tekstilcileri Odası Başkanı Ali Kılıç, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ‘e esnafa hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

YORUM YAP