reklam
reklam
DOLAR 32,5073 % -0.11
EURO 34,9718 % 0.37
STERLIN 40,7943 % 0.52
FRANG 35,6244 % 0.18
ALTIN 2.430,63 % 0,31
BITCOIN 63.936,15 -3.612

EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ

Yayınlanma Tarihi :
EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, Sivas’ın vizyonuna değer katacak projelerini hayale dayandırmadan gerçekçi bir yaklaşımla ürettiklerini vurguladı ve geçmişten, mevcuttan dersler çıkardıklarını söyleyerek en iyisini yapacaklarının sözünü verdi.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına devam eden MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, katıldığı bir televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Sivas’ın gelişmesi ve değişmesi için canla başla çalışmalarını sürdüren Kars’ın söyledikleri dikkat çekti.

Sivas için ürettiği projelere değinen Kars, “Bütün siyasi partiler Sivas Belediyesi’nde göreve geldi. Ama hepsini oturdum ve siyasi analizden geçirdim. Ne yapmışlar ne yapmamışlar, hangi noktalarda eksik kalmışlar, hangi noktalarda başarısız olmuşlar, halk ne beklemiş onlar ne yapmış, onlar ne yapmış halk nasıl değerlendirmiş; bütün bunları siyasi bir analizden geçirdim ve yapmamış gerekenleri kendimize maddeler halinde sıraladım.

Hedefimiz: şehrimizin sorunlarını doğru bir şekilde tespit etmek, bunlara ön görülü akıl ve bilimle, gerçekçi yaklaşımlarla çözüm üretmek, sonrasında da MHP’nin üretken ve sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde şehre kazandırmamız gerek ne varsa neler katmamız gerekiyorsa şehrimize tüm bunlar dahil oturduk, gerçekçi, ütopik proje olmayan, öncelikli ihtiyaçlarımız olan ve boş vaatte bulunmayan, altı dolu, gerçekçi projeler hazırlamak olduğunu düşündük” dedi.

“UZUN ZAMANDIR HAZIRLANIYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin yerel seçimlere uzun zamandır büyük bir ciddiyetle hazırlandıklarının altını çizen Reha Kars, “MHP seçimlere akılla, mantıkla, bilimle, matematikle hazırlandı. Bunu 1 buçuk ay önce Sivas halkı ile paylaştım. Herkesten de taktir gördü. 1. Buçuk ay önce Sivas’taki billboardlara, raketlere afişlerimiz asılmaya başladı. Vatandaşlar dediler ki, ‘Sivas’taki diğer adayların sadece fotoğrafı var. Ama sizin projeleriniz, vizyonunuz var. Tebrik ediyoruz. Kutluyoruz’ dediler. Bu anlamda çok takdir aldık. Bilimde şöyle bir teori var; ‘Denenmiş olanları tekrar denemekle farklı sonuçlar elde edilemez’ diyor. O yüzden biz denemeyen tek parça olarak vatandaşlarımıza şunu söylüyoruz; ‘İstedikleri, bekledikleri, talep ettikleri farklı bir yönetimi biz taahhüt ediyoruz. Değişim şart. En iyisini yapmak üzere yola çıktık. Geçmişten, mevcuttan dersler çıkardık. Bize güvensinler. Ben söz veriyorum Sivas halkına bize vereceğiniz bu şansı başkaları gibi elimizin tersiyle itmeyeceğiz. Alışılagelmişin dışında bir belediyecilik yapacağıma size söz veriyorum” diye konuştu.

“EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ”

En iyisini yapmak üzere iddialı bir şekilde yola çıktıklarını ve farklarının bu olduğuna değinen Kars, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi; “Milliyetçi Hareket Partisi’nde bu güç fazlasıyla var. Gerek genel başkanımızın gücüyle gerek ilimizde sahip olduğumuz değerli, çalışkan ve performansı bütün halkımız tarafından takdir edilen milletvekilimiz Sayın Ahmet Özyürek’in varlığıyla, ülke genelindeki potansiyelimizle, Cumhur İttifakındaki ağırlığımızla bu güce fazlasıyla sahip olduğumuzu zaten gördüm. Yeter ki bunu vatandaşımız da görsün istiyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi ülkede bir denge konumunda. Ve kimse kusura bakmasın Sivas’taki en iyi performansa sahip en iyi milletvekili bizde. Bütün bakanlıklarla görüşüyor. Sonuç da alıyor. Hazırladığımız projeleri onlar sayesinde bu şehre kazandırmak istiyoruz.”

 

YORUM YAP