reklam
reklam
DOLAR 31,3677 % 0.42
EURO 34,0595 % 0.51
STERLIN 39,7661 % 0.47
FRANG 35,5200 % 0.53
ALTIN 2.100,98 % 2,34
BITCOIN 1.955.692 0.514

Her şey var galibiyet yok

Yayınlanma Tarihi :
Her şey var galibiyet yok

Sivasspor evinde kazanamama serisine bir maç daha ilave etmiş oldu. Trabzonspor karşısında istekli oyun oynayıp, goller bulmamıza rağmen sadece 1 puana razı olduk. Kazanmak adına her şeyi yaptık diyebilirim. Ne yazık ki tüm bu çabalar hatta 3 harika gol bulmamıza rağmen galip gelmek için yeterli olmadı. Ama futbolda bu tür sonuçlar hep vardır.

Bu müsabakada Teknik heyet ve Servet hoca rakibi çok iyi analiz etmiş ve de tedbirlerini ona göre almıştı. Rakipten çaldığımız topları iyi kullanarak kazandığımız pozisyonlar ve goller gerçekten çalışılmış bir durumdu. Trabzonspor’a karşı ancak bu kadar net pozisyon bulabilirsin. Diğer oynadığımız maçlara oranla rakip kaleye devamlı şut atma çabalarımız takdir edilecek bir olgudur. Zaten iki golümüzde bu şutlardan bulduk. İlk golü mükemmel atan Samu Saiz haftalardır olan suskunluğunu bozmuş oldu. Yalnız maçın kalan bölümlerinde beklentilerimizin uzağında kaldı diyebilirim. Çünkü biz ondan daha fazla şeyler bekliyoruz. Yapabilecek yetenekte bir isim olduğunu da hepimiz çok net biliyoruz. İlk yediğimiz gol öncesi yaptığı basit top kaybı maalesef bize pahalıya mal oldu.

Rey Manaj için olumlu sözler sarf etmek gerekir. Ben ilk geldi günden beri üstüne koyarak gittiğini hep söylemiştim. Takımın en golcü ismi ama bazı maçlar Servet hoca ne yazık ki onu unuttu. Ama o küsmeden çalıştı formayı kaptı ve de gollere devam etti. Daha da iyi olacak diyorum. Attığı iki golde şapka çıkarılacak cinstendi.

Unutmadan Servet hocanın bu karşılamada kaptan Hakanı da oyuna alması önemli bir adımdı. Çünkü kaptan her zaman  bu takıma katkı sağlayacak bir isimdir. Onun hırsı takımda önemli katkı sağlar.

Bu karşılaşmada defans hattımızda Aron’un yokluğunu aradık diyebilirim. Samba Camara’nın form düşüklüğü yaşadığını söyleyebilirim. Maç eksiği olduğuna bağlamak istiyorum.

Sonuç olarak iyi oynayıp 3 gol bulamamıza rağmen galip gelemediğimiz bir karşılaşmayı geride bıraktık. Bakalım içi sahada bu sezon ilk olarak kimi yeneceğiz. İçerde alacığımız bir galibiyet bir çok şeyi değiştirebilirdi ama olmadı.

Soğuk havaya rağmen maça gelerek takımını destekleyen Yiğidolara teşekkür etmek istiyorum. Tek üzüntüm evlerine dönerken galibiyet sevinci yaşayamamaları oldu. Üzülmeyin şanlı Yigidolar O gün bir gün gelecek.

 

YORUM YAP