reklam
reklam
DOLAR 30,9655 % 0.17
EURO 33,4681 % 0.04
STERLIN 39,0765 % 0.07
FRANG 35,1662 % 0.24
ALTIN 2.018,57 % 0,33
BITCOIN 1.609.139 -0.346

İş insanı Erdoğan Bozatlı: “Her şey Sivas ve Sivasspor için”

Yayınlanma Tarihi :
İş insanı Erdoğan Bozatlı: “Her şey Sivas ve Sivasspor için”

İstanbul’da örnek kişiliği ile gönüllerde taht kuran  Sivas ve Sivasspor için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan iş insanı Erdoğan Bozatlı “ Şehrimi ve şehrimin takımını çok seviyorum. Taraftarlarımıza daha yakın olmak amacıyla Bağcılarda Sivasspor Store açtık. Takımımıza destek amacıyla tüm taraftarlarımızı Store’ye bekliyoruz. Sivas benim özelim, bu özel şehirde bir fabrika kurmanın heyecanını yaşıyorum. Doyduğum toprakların yanı sıra, doğduğum topraklarda da üretim yapacağız “dedi.

Sivas ve Sivasspor sevdalısı iş insanı Erdoğan Bozatlı, başarılı çalışmalarıyla gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Tekstil dalındaki başarılarının yanı sıra kurduğu vakıfla insanlara dokunan ve gönül seferberliği ile adından söz ettiren iş insanı Erdoğan Bozatlı,  Bağcılarda kendi tesisleri içinde açtığı Sivasspor Store ile Sivasspor ürünlerini satıyor ve Sivasspor sevgisini aşılamak ve taraftarları bir araya getirmek amacıyla çeşitli etkinliklerde yapıyor.

Başarılı iş insanı Erdoğan Bozatlı ile bir araya geldik. Sivas ve Sivasspor denince yüzündeki tebessüm artıyor.

Sivas ve Sivasspor’a her zaman destek olduğunu ve olmaya devam edeceğini dile getiren Bozatlı “Benim için iki şey önemli Sivas ve Sivasspor. Bunlar benim olmazsa olmazlarım. Doyduğum şehre hizmet verirken, doğduğum şehri asla unutmadım. Yeni bir heyecan sardı. Yakın zamanda Organize Sanayi Bölgesinde bir fabrika açacağım. Doğduğum şehir ile doyduğum şehri birleştireceğim.

Ebetteki Sivasspor içinde  çalışmalarımız devam ediyor. Burada oluşturduğumuz Store’nın yanı sıra  ürettiğimiz ürünleri anında Sivas’a da gönderiyoruz. Sivasspor’a gönül veren taraftarlarımızı yeni ürünlerde buluşturuyoruz. Yeni sezonda muhteşem sürprizlerle taraftarlarımızın karşısına çıkacağız. Tek bir isteğim var, Sivaslıların kendi marka değerleri olan Sivasspor’a sahip çıkmaları” dedi.

HER GÜN BİR ARAYA GELİYORLAR

Kurduğu  SİEV Suşehri İlim ve Eğitim Vakfı ile gönüllere dokunmaya devam eden iş insanı Erdoğan Bozatlı, her gün vakıf yönetimi ile bir araya gelerek  yapacakları çalışmalarla ilgili durum değerlendirmesi yapıyor. Bu çalışmalarda Erdoğan Bozatlı’nın en büyük destekçisi elbette Oğulları Yusuf ve Abdullatif Bozatlı.

Bozatlı SİEV ‘in amacını şöyle açıkladı. “İslam geleneğinde mal ve can Allâh yoluna adanırsa bir anlam ifade eder. Vakıf bir hayır yarışıdır, bir şükürdür. benim tarafımdan  kurulan  Suşehri İlim ve Eğitim Vakfı 17.03.2018 tarih ve 30363 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan mahkeme kararıyla tescil edilmiştir. Bu hayır yolunda yardıma muhtaç insanların ekonomik, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak ve bunun yanında Vatanını, Milletini seven, ahlaki değerlerine sahip, kendini geleceğe hazırlayan gençler yetiştirmek vakfımızın ana hedefidir.” dedi

YORUM YAP