İngiltere - Premier Lig
22:00
Aston Villa
22:00
Liverpool
İspanya - LaLiga
22:00
Barcelona
22:00
Real Sociedad San Sebastian
Hollanda - Eredivisie
21:00
NAC Breda
21:00
Roda JC Kerkrade
Belçika - Pro Lig
21:30
Club Brugge
21:30
Union Saint-Gilloise
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
07:00
AS Pirae
07:00
Vaivase-Tai FC
İtalya - Serie A, Kadınlar
19:00
Juventus Turin
19:00
AS Roma
Portekiz - İkinci Lig
22:15
UD Leiria
22:15
Academico de Viseu FC
ABD - USL Şampiyonası
02:00
Miami FC
1 : 3
Indy Eleven
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
20:30
Eintracht Frankfurt
20:30
Freiburg
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CD UAI Urquiza
21:00
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Arjantin - Primera B
21:30
Sacachispas FC
21:30
CSCD Laferrere
Arjantin - Profesyonel Lig
02:15
Atletico Tucuman
1 : 0
Boca Juniors
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Fc Bulleen Lions
13:30
Northcote City
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
UDA AL
21:00
Clube Do Remo PA
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
22:00
CR Flamengo RJ
22:00
Fluminense FC RJ
Brezilya - Mineiro, Modulo II
00:00
EC Mamore MG
1 : 0
North EC MG
Bulgaristan - B PFG
15:00
Marek Dupnica
15:00
PFC Dobrudzha Dobrich
Çekya - FNL
17:30
Sigma Olomouc (B)
17:30
Sparta Prag (B)
Danimarka - 1.Lig
20:00
Hobro IK
20:00
Vendsyssel FF
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Barcelona SC
1 : 1
SD Aucas
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00
CD Platense
00:00
CD Dragon
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:30
OPS Oulu
18:30
Otp FC
Finlandiya - Ykkonen
18:30
JJK Jyvaskyla
18:30
KPV Kokkola
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
FC KTP Kotka
18:30
FF Jaro
İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00
Sunderland
21:00
West Ham United FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
16:00
Charlton Athletic
16:00
Peterborough United Reserve
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Longford Town
21:45
Treaty United
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
Vancouver Langley FC
02:00
Atletico Ottawa
Lüksemburg - Ulusal Lig
21:00
FC Progres Niederkorn
21:00
FC Differdange 03
Macaristan - NB 2
21:00
Vasas FC
21:00
Haladas
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
02:00
Leones Negros UDEG
1 : 2
Atlante FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:06
CF Pachuca
04:06
Club Leon
Meksika - Liga Premier Serie A
04:00
Cimarrones de Sonora FC II
04:00
Mineros de Fresnillo FC
Meksika - U23 Liga MX
03:00
Atletico San Luis U23
03:00
CF Pachuca U23
Nikaragua - Premier Lig
04:00
Real Esteli FC
04:00
Diriangen FC
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:55
Oman Club
16:55
Al-Nahda
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
01:00
Herrera FC
01:00
CD Plaza Amador
Paraguay - 2.Lig
17:00
CA Tembetary
17:00
CA Colegiales
Polonya - Ekstraklasa
20:00
RKS Radomiak Radom
20:00
Ruch Chorzow
Polonya - I Liga
19:15
Pogon Siedlce
19:15
GKS Jastrzebie
Polonya - I Ligi
19:00
Miedz Legnica
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biala
Romanya - Superliga
20:30
FC Farul Constanta
20:30
CS Universitatea Craiova 1948
Şili - Premier Lig
03:00
Deportes Iquique
2 : 1
Nublense
Şili - Primera B
00:30
Curico Unido
1 : 0
San Luis de Quillota
Tayland - Thai League 1
14:30
Lamphun Warrior
14:30
Uthai Thani FC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
00:00
Cunupia FC
00:00
FC Phoenix 1976
Uganda - Premier Lig
16:00
Express FC
16:00
NEC FC