Osman Yıldırım: “Adayımız Zeki Özdemir” - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri
SON DAKİKA

Osman Yıldırım: “Adayımız Zeki Özdemir”

Bu haber 04 Eylül 2022 - 14:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Osman Yıldırım sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkan adayı iş insanı Zeki Özdemir’in ekibinde bulunmaktan gurur duyduğunu ve bu ekibin Sivas’ı hak ettiği noktaya taşıyacağına inandığını belirtti.

Osman Yıldırım paylaşımında, Zeki Özdemir’in bilgi, birikim ve eğitimiyle başkanlık koltuğuna yakışacağını söyledi. Sanayiciliği, ticareti ve ihracatı bilen kişilerin ancak Sivas’ı en iyi bir şekilde temsil edeceğine inandığını söyleyen Yıldırım, Özdemir’e çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Yıldırım paylaşımında;

“Sivas’ın geleceğine önemli katkılar sunacak, yakinen tanıdığım, sanayiciliği ticareti ihracatı bilen, eğitimi, kimliği, kişiliği ve ilkeli duruşuyla Sivas’ı en iyi şekilde temsil edeceğine inandığım @zekiozdemirtso’ya STSO Başkan Adayı olarak çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.

Kurduğu güçlü ve dinamik ekipten dolayı kendisini kutluyorum. STSO’nun itibarını ve saygınlığını daha yükseklere taşıyacak bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Sivas’ımızı hak ettiği konuma taşımak adına Sn. Zeki Özdemir’in yanındayım. GÜÇLÜ EKİP, ETKİN TEMSİL.” ifadelerini kullandı.