reklam
reklam
DOLAR 32,5426 % -0.04
EURO 35,0392 % 0.44
STERLIN 40,8793 % 0.57
FRANG 35,6397 % 0.18
ALTIN 2.436,60 % 0,55
BITCOIN 63.504,71 -4.431

SAHURDA BULUŞTULAR

Yayınlanma Tarihi :
SAHURDA BULUŞTULAR

 

MÜSİAD SİVAS 10. Geleneksel Sahur Programında bir araya geldi*

MÜSİAD SİVAS tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen sahur programının 10.su tüm üyelerin ve il protokolünün katılımıyla gerçekleştirdi.

Sahur proğramında görüşlerini dile getiren  MÜSİAD Sivas Başkanı  Uğur Görgen şunları söyledi:”

Ramazan ayının bereketli atmosferinde geleneksel hale getirdiğimiz sahur programımızda sizlerle birlikte olmak, tekrar bir araya gelmek  hepimizi mutlu ediyor. Hamd-ü senalar olsun  ki Rabbim bizi bu güzel aya tekrar kavuşturdu.

Ramazan ayı, paylaşma, yardımlaşma ve birlikte olma anlamına gelmekte. Bizlerde bu mübarek ayda yardım faaliyetlerimizi gerek sivil toplum kuruluşları üzerinden ortaklaşa yaparak gerekse de yine geleneksel hale getirdiğimiz Zimem defteri satın almayı sürdürerek elimizden geldiğince devam ettirmeye gayret gösteriyoruz. Rabbim destek veren tüm üyelerinden razı olsun hayırlarını kabul etsin.

Şükürler olsun ki bizler görevi devraldığımız günden beri bize miras kalan faaliyetleri devam ettirerek,  üzerine yenilerini ekleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda çalışma arkadaşlarım olan yönetim kurulu üyelerime sizlerin huzurunda teşekkür ederim.Sahur programlarımıza, katılım sağlayan il protokolüne ve üyelerime teşekkür ederim” dedi.

Başkan Bilgin yapmış olduğu açıklamada, “Şehrimizdeki sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. MÜSİAD üyeleri ile hasbihal ederek hizmetlerimize dair görüş alışverişinde bulunduk. Ortak aklı önceleyerek şehrimiz için hizmet üretmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler ise yapmış olduğu konuşmada, “Milletvekilimiz Hakan Aksu, Valimiz Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin ve İl Başkanımız Yusuf Tanrıverdi ile MÜSİAD Sivas üyesi sanayici ve iş adamlarımızla sahur programında bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik. Ev sahiplikleri için MÜSİAD Sivas Şubesi Başkanı Uğur Görgen ve üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sahur Programında Vali Yılmaz Şimşek ise yaptığı konuşmasında MÜSİAD’ın önemli bir  Sivil Toplum Kuruluşu olduğuna dikkat çekerek, önemli  çalışmalara imza atan  Uğur Görgen başkanlığındaki MÜSİAD Sivas  yönetimine ve üyelere  teşekkür edip, başarı dileklerinde bulundu.

YORUM YAP