reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sil baştan başlamak lazım bazen

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sil baştan başlamak lazım bazen

2023-2024 sezonunu geride bıraktığımız şu günlerde gündem artık transferlerde. Sosyal medya bir çok oyuncunun takımdan takıma önerildiği, iddiaların havalarda uçuştuğu döneme girdi. Sessizce iç transferi hemen hemen bitiren Sivasspor, artık gelecek sezonunun planmasına geçti. Öncelikle teknik ekibe Mustafa Özer ve Mehmet Yozgatlı dahil ederek dış transfere adım atmış oldu.
Kırmızı Beyazlılarda 31 Mayıs itibariyle 16 futbolcunun sözleşmesi bitti. Bunlardan Ali Şaşal, Murat Paluli ve Alaaddin ile yeniden sözleşme imzalandı. 13 oyuncu ile anlaşılıp anlaşılmayacağı henüz belli değil. Öyle gözüküyor ki yeni sezonda sil baştan başlayan bir takım oluşacak. Takımın tüm mevkilerinde alternatifli oyuncular transfer edilerek rekabet ortamı oluşturulması hedefler arasında. Her geçen sezon oyuncu maliyetlerinin ve dolar kurunun arttığı ortamda kolay bir transfer dönemi olmayacak.
Sosyal medyada gündeme gelen bir çok oyuncu menajerler aracığıyla haliyle Sivasspora da öneriliyor. Tabiki Bülent Hocanın transfer listesi doğrultusunda alınacak oyuncular arasında tercih yapılacak olsa da kafaları karıştıran, gündem oluşturacak ve piyasa yaratacak oyuncularda tavsiye edilecek. Çetin şartlarda geçecek olan bu yıl ki yaz transfer dönemi umarız ki kırmızı beyazlılar açısından en az kayıpla kapatılır.En az 6-7 oyuncu transfer edileceğini varsayarsak hata yapma gibi bir lüksü bulunmamakta.
Bir yandan transfer süresi devam ederken bir yandanda yiğidoların kombine beklentisi gün yüzüne çıkmaya başlayacak. Her sezon olduğu gibi talebin fazla olma beklentisi olsa da gerçek Sivasspor sevdalısı 3-4 bin civarındaki yiğidolar dışında şehrini seven her yiğido kombinesini almalı. Ayrıca kurum ve kuruluşlarında kendi çalışanlarına karşı kampanyalar oluşturarak taşın altına artık ellerini bu yıl sokmalıdırlar. Geçmişi unutup transferlerde ve kombineye talep konusunda sil baştan başlamak lazım bazen. O zamanda yaklaşmakta, geç kalmayalım..Tek Sivas var tek Sivasspor var.

YORUM YAP