reklam
reklam
DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.212,69 -1.072

Sivas Olay ve 50 Hafta

Yayınlanma Tarihi :
Sivas Olay ve 50 Hafta

Doğru haber-hür yorum. Kişiye ve topluma saygılı yayın.Tarafsız ve objektif yayıncılık” anlayışı ile sizlere  50. Hafta önce“Merhaba”dedik

Bir ilkemiz vardı, bu ilke doğrultusunda bu günlere kadar geldik, inşallah bundan sonra da ilkelerimizden taviz vermeden “ben” yerine “ biz “ duygusu ile hareket ederek sizlerin yanında, yanı başında olmaya devam edeceğiz.

Biz gazetecilik yapıyoruz.

Basının gücünün ve öneminin ne olduğunu, neler yapılması gerektiği bilinci ile  hareket ediyor ve toplumun aynası olmaya devam ediyoruz.

“Gazeteci dediğin tarafsız, şeffaf, ileri görüşlü olmalıdır. Mesleğini yaparken duygularını işin içine karıştırmamalıdır. Sadece olanı aktarmakla yetinmeli, kendinden bir şeyler katmamalıdır. gazeteci fedâkar ve objektif olmalı, işini yaparken kamu yararını ve toplumsal bilinci gözetmelidir. Güvenilir haberciliği ilke edinmelidir. Sorumluluklarını her şeyden önde tutmalı, Algı operasyonundan, manipülasyondan uzak durmalıdır. Haklının yanında olmalıdır. Para için değil millet için yazmalıdır. Yazarken gerçekleri çarptırmamalıdır.Mesleğine olan sevgi ve saygıyı hiçbir zaman unutmamalıdır.”

Biz bunu yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.

Veee, diyoruz ki ;

Gerçek gazeteci yalakalık yapmaz. Menfaatlere göre şekil almaz. Yanardöner değildir. Herkese yeşil ışık yakmaz. Kırmızı çizgileri vardır onun, değerlerinden taviz vermez. İnsanları yalan üzerine kurulan hayatın içerisine itmez. Kendi menfaat ve çıkarları için hareket etmez. Gazeteci sadece gazetecilik yapar. Kutsal meslek olarak nitelendirilen bu mesleğin ana esasları da bunlardır.

Biz gazetecilik yapıyoruz, yapma ya devam edeceğiz

Kolay değil  toplumun  sevgisini, saygısını kazanmak .

Gazetelere güvenin azaldığı bu günlerde sizlerin bizlere olan desteği ve güvenine teşekkür ederiz.

Genel Yayın Yönetmeniz  Ali Yavuz, spor yazılarının olmazsa olmazları Mustafa Ateş, Abdullah Yiğit, Ali İzgi ve Metin Kulaksız,  tarihe ve günümüze ışık tutan yazıları ile  İbrahim Yasak, Bülent Özçelik, Dr. Özlem Erdoğu ve Şerife Keklikci ile sizlerin karşısına çıktık. Önümüzdeki haftalarda yayın ailemize katılımlar olacak. Biz Büyük bir aileyiz ve büyümeye de devam edeceğiz.

50 hafta geri kaldı.

Yakın zamanda sizlerin yanına, yanı başına geleceğiz.

Bizi izlemeye devam edin.

sivasolay.com  yigidohaber.com

Kalın Sağlıcakla.

 

 

YORUM YAP