reklam
reklam
DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
STERLIN 41,6058 % 0.85
FRANG 36,8443 % 1.98
ALTIN 2.457,99 % 2,80
BITCOIN 66.324,01 -0.802

Sivas, “Sivasspor”u Yalnız Bıraktı

Yayınlanma Tarihi :
Sivas, “Sivasspor”u Yalnız Bıraktı

Sivasspor Avrupa Kupası maçına gidiyor,30-40 cefakar taraftarın dışında yolcu etmeye gelen yok.Yada iki satır yazı yazıp başarılar dileyen yok! Bunu yapacak olan “Bakkal Muhittin” yada “Berber Zeki” değil tabiki…
Kimlerin kast edildiği belli. Hani mikrofonu eline aldığı zaman “Sivas için her türlü fedekarlığı yaparım” diyenler.Sivas meydanında Türkiye kupası töreni yapıldığı zaman platformda boy gösterenler. Maçlarda protokol tribünne koşa koşa gidenler…
Sadece Sivas’ı değil Türkiye’yi de temsil edecek olan Sivasspor’u yolcu etmeye gelmeyen-gelemeyenlere şunu sormak lazım; “Acaba Sivasspor’dan daha önemli Sivas’ta ne vardı?” Yani “ Sivas’a hızlı tren geldi de onun törenimi vardı?” yada “Demir Çelik fabrikasının tekrar Sivas’a kazandırılmasının törenimi vardı?”
Ya hakikaten inanılır gibi değil! Şu anda Türkiye’de 81 vilayet var ve bu 81 vilayetten 79’u Sivas’ın ve Sivasspor’un yerinde olmak ister.(Trabzon ve istanbul’un 2 takımı Avrupa’da mücadele ediyor).
Ya kardeşim,Sivasspor İsveç’e gidecek,takım ligde istediği sonuçları alamamış,bu takıma moral vermek hiçmi aklınıza gelmedi?
Sivas’daki STK ları anladık da,bu bizim Belediye başkanımız Hilmi Bilgin’e ne oldu? Yiğidolara binlerce ücretsiz bilet hediye eden,deplasmanlara otobüs tahsis eden,hem kulübün,hemde taraftarın yanında olan Hilmi başkana ne oldu?
Ha şunuda belirteyim,İsveç’e gitmeden önce Sivasspor’u sadece Emniyet müdürü sayın Burhan Akçay ve Başsavcı sayın Hasan Uğurlu antrenmanda ziyaret edip başarılar dilediler.Birde MHP Milletvekili sayın Ahmet Özyürek sosyal medya hesabından başarılar diledi. Zaten Sivas’daki son lig maçında da vekillerden sadece Ahmet bey vardı.
Sivaslı’nın istediği fazla bir şey değilki!
Sadece samimiyet…..

YORUM YAP

Abdullah Yiğit TÜM YAZILARI
reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam