reklam
reklam
DOLAR 32,8565 % 0.26
EURO 35,2028 % 0.3
STERLIN 41,6191 % 0.05
FRANG 36,8181 % -0.04
ALTIN 2.450,42 % -0,31
BITCOIN 65.726,01 -1.134

“Sivas’a kalıcı eserler kazandıracağız”

Yayınlanma Tarihi :
“Sivas’a kalıcı eserler kazandıracağız”

Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.

Sivas’a dair uygulamayı planladıkları proje ve hizmetler üzerine Bakan Özhaseki ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Uzun, “Bakanlığımızın da destekleri ile şehrimize kalıcı eserler kazandırmayı hedefliyoruz. Esentepe ve Yunus Emre Mahalleleri ile Eski Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm çalışmaları başta olmak üzere Sivas’a dair birçok proje ve hizmetler üzerine Sayın Bakanımız Özhaseki ile görüş alışverişinde bulunduk.

Çok kısa bir süre içerisinde kentsel dönüşüm çalışmalarımıza başlayacağız. Ziyarette bizleri yalnız bırakmayan BBP Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici ile bizleri misafir eden bakanımıza teşekkürlerimi sunuyorum “dedi

Başkan Uzun’a Başkan Yardımcıları ve Özbelsan Genel Müdürü de eşlik etti.

GÜLER’E ZİYARET

Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun’un Ankara’daki ziyaretinde TBMM AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler’i ziyaret etti.

Sivas’ın menfaatleri doğrultusunda daima birlik ve beraberlik içinde hareket edeceklerini dile getiren Başkan Uzun, nezaketi sebebiyle TBMM AK Parti Grup Başkanı Güler’e teşekkür etti.

VEKİL ZİYARETLERİ

Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, Ankara temasları kapsamında AK Parti Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu ve Rukiye Toy’u ziyaret etti.
Sivas için ortak akıl ve istişare anlayışıyla hizmet üretmeyi amaçladıklarını söyleyen Başkan Uzun, şehrin tüm dinamikleri ile yakın diyalog halinde olduklarını ifade etti.

YORUM YAP