Sivasspor için kenetlendik - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri
SON DAKİKA

Sivasspor için kenetlendik

Bu haber 09 Mayıs 2022 - 23:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tüm nefesler tutuldu. Çarşamba gününü iple çekmeye başladık.

O gün Sivas’ın, Sivaslının birlik ve beraberlikte  Türkiye’ye örnek gösterileceği bir gün

Birlik ve beraberliğin  yalnızca bir iş yaparken yapılması gereken bir özellik olmadığının, olumsuzluklar karşısında, zor zamanlarda ,ya da çok mutlu olduğumuz günlerimizde de  her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiğinin en büyük göstergesi olan bir gün.

O gün Sivas’ın,Sivas’lının  marka değeri Sivasspor’un etrafında kenetlendiği bir gün.

O gün Sivas’ın,Sivaslının  Sivasspor’un mabedini tıklım,tıklım doldurduğu ve Türkiye’ye birlik ve beraberlikte en güzel mesajların verildiği bir gün olacak.

Çarşamba’yı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ziraat Türkiye Kupasında  final oynamak için  4 Eylül Stadyumuna çıkacak olan  Sivas’ımızın en önemli marka değeri Sivasspor’u   yalnız bırakmayacağız.

Gün birlik ve beraberlik günü

Spor kardeşlik, birlik, beraberlik demek. Kardeşliği, birliği ve beraberliği arttırıcı maçlarda hep birlikte olmak için önemli bir fırsat geçti elimize.

Stadyumda bir bayram havası  yaşanması,birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilenmesi için Belediye Başkanı Hilmi Bilgin,28 bin bileti alarak Sivaslılara, taraftarlara armağan etti.

Sivasspor’un müsabakalarında yer alan  minik yiğidolarda unutulmadı.

Elbette minik yiğidolarsız olmaz. 8 bin minik yiğidolarda  kendilerine ayrılan bölümde yerlerini alacak ve başarı sevincine ortak olacaklar.

Tarihi bir gün  dedim ya,.

Evet o gün spor tarihi Sivaslıdan, yiğidolardan, Sivasspor’dan bahsederken, Stadyumda iğne atacak yer bırakmayan Sivasspor’un   yanında yer almasına tanıklık edecek.

Bir araya gelmek  çok ama çok önemli. Bir arada durabilmekte önemli ama, en önemlisi bu birlik ve beraberliğini devam ettirebilmek. Bizim için Çarşamba önemli bir fırsat.

Bu fırsatı çok iyi değerlendirmeliyiz ve Sivasspor etrafında kenetlenmeli ve 4 Eylül  Stadyumunda final coşkusunu  yaşamak için  yerimizi almalıyız.

Gün birlik ve beraberlik günü

Gün,Sivasspor’umuza destek günü

Haydi Sivaslı,Sivasspor için kenetlenelim..

4 Eylül bizi bekliyor

 

 

 

 

 

 

 

Kemal Çağlayan[email protected]