Söylesene Rıza Hoca takım neden oynamıyor - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas HaberleriSivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Söylesene Rıza Hoca takım neden oynamıyor

Bu haber 25 Eylül 2022 - 20:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ligde 7 hafta geriye kaldı ve bu 7 maçta “Biraz şansımız olsaydı kazanabilirdik” diyeceğimiz bir tane maç yok,buda puan durumundan belli zaten!
Geçen sezon 7. Haftada 9 puanı olan Sivasspor bu sezon tam 7 puan gerisinden geliyor.
Bu durum gerçekten sinir bozucu!Sedece alınan sonuçlar değil,oynanan futbolda sinir bozucu…
Özellikle Sivasspor’un son oynadığı ve 2-1 kaybettiği Ankaragücü maçındaki ilk 45 dakikalık futbolun izahı olamaz!Bu maçta Sivasspor henüz 2. Dakikada 1-0 geriye düşüyor ve neredeyse rakip kalede tehlikeli olmadan ilk yarıyı bitiriyor.
Bu kabul edilemez! Maçın başında geriye düşen takım alt lig takımı olsa bile “Kaybedecek bir şeyim yok” der ve yinede bir-iki pozisyona girer,Sivasspor bunu bile yapamadı..
Burada futbolculardan ziyade kenar yönetime kızmak ve sormak lazım!
Rıza hoca ,karşındaki rakip lige yeni çıkmış,üstelik seninle aynı puanda ve önemli itici gücü taraftarından da yoksun.Hadi sahadaki futbolcular ne yaptıklarını,nasıl oynadıklarını bilmiyor diyelim,peki siz bunu görmüyormusunuz? Takım maçta 1-0 geride ve futbolcular kendi yarı alanında bol bol yan pas,geriye pas yapıyor ama gol olması için topun rakip alana gönderilmesi gerektiğini bir türlü göremiyorlar,anlayamıyorlar! Sahi siz niçin kenardasınız Rıza hoca? Sen koskoca 90 dakikada rakibe baskı kurma,maçı kazanmak istediğini gösterme,ee sonra 90 artı bilmem kaçıncı dakikada korner atışına kalecini gönder öylemi?Bu gidiş gidiş değil Rıza hoca!Ne oldu sana böyle? Takım formsuz,sen takımdan daha formsuzsun!

Abdullah Yiğit[email protected]