Beşiktaş hayranı hastaya Rıza Çalımbay’dan sürpriz ziyaret - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri
SON DAKİKA

Beşiktaş hayranı hastaya Rıza Çalımbay’dan sürpriz ziyaret

Bu haber 28 Şubat 2022 - 19:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas’ın İmranlı İlçesinde geçirdiği trafik kazası sonrası Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda tedavi görmeye başlayan, her geçen gün iyiye giden Yusuf Özçelik (16), koyu bir Beşiktaş taraftarı.

Tedavi gördüğü odayı Beşiktaş formaları ile süsleyen Yusuf ÖZÇELİK, geçtiğimiz günlerde ilimizde oynanan Sivasspor Beşiktaş müsabakası öncesi Üniversitemiz Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer DOĞAN ile iletişime geçerek Beşiktaş forması istedi.

Gencin isteğini kırmayarak Sivasspor Teknik Direktörü Rıza ÇALIMBAY ile iletişime geçen Üniversite Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. DOĞAN, durumu anlatarak destek istedi.

Sivasspor Teknik Sorumlusu Rıza ÇALIMBAY bu isteğe kayıtsız kalmayarak hem Beşiktaş hem de Sivasspor imzalı formaları alarak Yusuf Özçelik’i tedavi gördüğü Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’nde ziyaret etti. Formaları kendisine bizzat hediye eden teknik adam Rıza ÇALIMBAY Yusuf ÖZÇELİK’e geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Mutluluğu gözlerinden okunan Yusuf ÖZÇELİK, “Buradaki doktorlarımıza koyu bir Beşiktaş hayranı olduğumu söyledim. Başhekimimiz kendisini şahsen tanıdığını söyledi. Bugün bana sürpriz yaptılar.

Formaları hediye ettiler. Beni çok mutlu ettiler. Sivas Cumhuriyet Üniversite Hastanesi çalışanlarına ve doktorlarına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yusuf ÖZÇELİK’in annesi Burcu ÖZÇELİK ise; “Geçirdiğimiz trafik kazası sonrası oğlum Yusuf tedavi altına alındı. Başhekim hocamız Yusuf’un Beşiktaşlı olduğunu söyleyince durumu Rıza ÇALIMBAY’a iletiyor. Rıza ÇALIMBAY ve Başhekimimiz Prof. Dr. Ömer Tamer DOĞAN oğlumu ziyarete geldiler ve çok mutlu ettiler. Ben oğlum adına hastane çalışanlarımıza Başhekimimize ve özellikle Rıza ÇALIMBAY hocama çok teşekkür ediyorum” dedi.