reklam
reklam
DOLAR 28,8784 % 0
EURO 31,5044 % -0.03
STERLIN 36,7718 % 0.59
FRANG 33,2547 % 0.84
ALTIN 1.922,04 % 1,72
BITCOIN 1.122.577 2.816

Özdemir “İlçelere odalar açaçağız”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Özdemir “İlçelere odalar açaçağız”

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Zeki Özdemir, seçim çalışmaları çerçevesinde Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerindeki STSO üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Adayı Zeki Özdemir ve komite üyesi adayları, Vadi bölgesinde bir dizi ziyaretlerde bulunarak, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerindeki STSO üyelerini iş yerlerinde ziyaret ettiler. Özdemir ve Meclis Üyesi Adayları ziyaretleri çerçevesinde bölge esnafıyla görüş alışverişinde bulunarak 13 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olan seçimlerde destek istediler.

Yapılan ziyaretlerin ardından akşam yemeği için Su vadi otelde toplantı düzenlendi. Zeki Özdemir, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerinden katılan sanayici ve tüccarlara projeleri hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Başkan Adayı Özdemir konuşmasında, Merkez ve ilçeler arasındaki ticaretin gelişmesi için faaliyetlerin yürütüleceğini belirterek her ilçeden Yüksek istişare kurulunda temsilcilerin yer alacağını belirtti.

Özdemir Konuşmasının devamında; “Büyük ilçelerimizde Ticaret Odası kurulması yönünde çalışmalar yapılacak. İlçe Danışma Kurulları kurularak, ilçelerimizdeki üyelerimizin Oda yönetim mekanizmaları içinde aktif rol almalarını sağlanacaktır” ifadelerini kullandı. Vadi bölgesinde bulunan Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerimizin kalkınması için yatırımcıların bölgeye yönlendirilmesinin yapılacağını söyledi.

Özdemir, tüm ilçeleri ayrı ayrı önemsediklerini ve ilçe ziyaretlerinin devam edeceğini vurgulayarak, bölge halkının misafirperverliği ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.

 

YORUM YAP