TSYD ile MBA Okulları arasında protokol - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas HaberleriSivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

TSYD ile MBA Okulları arasında protokol

Bu haber 15 Nisan 2022 - 21:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Türkiye genelinde eğitime başlayan ve  başarıları ile  herkesin takdirini toplayan MBA Okullları ile TSYD arasında  protokol imzalandı.

TSYD ile  Medicana  Eğitim Grubu bünyesinde eğitime başlayacak olan MBA okulları Sivas Kampüsü arasında indirim protokolü imzalandı.

İmza törenine  TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu  Kemal Çağlayan  ,Medicana  Eğitim Grubu MBA Okulları Sivas Kampüsü Kurumsal İletişim Müdürü  Dr. Özlem Güneş Erdoğu ,TSYD Sivas Şube Başkanı  Ali Yavuz ve yöneticiler katıldı.

Türkiye genelinde eğitime başlayan okullar arasında Sivas’ın 9. Sırada yer aldığını kayıtları almaya başladıklarını ifade eden Erdoğu, Eylül ayında eğitim öğretime başlayacaklarını belirterek, TSYD mensupları  ve çalışanlarına yüzde 20’lik indirim sağlayacaklarını, erken kayıt olması halinde ise yüzde 30 civarında indirim yapılacağını söyledi.

TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan ise, Türkiye genelinde hizmet veren Medicana Eğitim kurumları olan MBA okulları ile protokol imzaladıklarını dile getirerek, bir yıl sürecek olan anlaşma kapsamında  Türkiye’nin dört bir yanında  bulunan TSYD üyelerinin  ve  TSYD hizmet alanında görev yapanların   çocuklarının MBA okullarından  yüzde 20 indirimli faydalanacağını ifade etti.

Çağlayan , MBA okullarının hayırlı olmasını dileyerek, sözleşmenin 30 Kasım 2022 tarihine kadar devam edeceğini sözlerine ekledi