reklam
reklam
DOLAR 31,3677 % 0.42
EURO 34,0595 % 0.51
STERLIN 39,7661 % 0.47
FRANG 35,5200 % 0.53
ALTIN 2.100,98 % 2,34
BITCOIN 1.948.530 0.783

BİLGİN; “MİLLETİMİZE GÜVENİYOR, TEŞKİLATIMIZA İNANIYORUZ”

Yayınlanma Tarihi :
BİLGİN; “MİLLETİMİZE GÜVENİYOR, TEŞKİLATIMIZA İNANIYORUZ”

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı ile istişare toplantısında bir araya geldi.

 

Toplantıya Bilgin’in yanı sıra AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Eyüp Demirer, teşkilat üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.

 

Toplantıda ilk olarak katılımcılara hitap eden Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, 31 Mart’ta Türkiye’nin en önemli seçimlerden birine girileceğini ifade ederek “Seçimlerin hepsi birbirinden önemlidir. Ama bu seçim bir kez daha önemli. İnşallah 31 Mart’taki seçimlerde bizler sahayı cadde cadde, sokak sokak, hane hane tarayarak tek tek hemşehrilerimize ulaşıp hemhal olacağız..” dedi

Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Eyüp Demirer ise “Bu teşkilat bize Cumhurbaşkanımızın emanetidir. Sizler de beş yıldır bu emanete layıkıyla sahip çıkıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Koordinasyon Merkezi Başkanlığımız olarak aktif bir şekilde çalışmaya başladık. Artık burası hepimizin evi. Hepinizi seçim koordinasyon merkezine bekliyorum. dedi.

 

Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya da “İnşallah hep birlikte 31 Mart’ta güzel bir sonuçla Cumhurbaşkanımıza Sivas’tan destek göndereceğiz. Ben inanıyorum ki AK Parti teşkilatlarının her kademesi merkez ilçesi, kadın kolları, gençlik kolları, il teşkilatı tamamen seçime hazır bir şekilde kitlenmiş durumda. Cumhurbaşkanımız Sivas’a güveniyor, bizlere güveniyor, teşkilatımıza güveniyor, Hilmi Başkanımıza çok güveniyor. Bizler de onu mahcup etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu kaydeden İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ise “Hepimiz eşit seviyedeyiz. Çünkü biz Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında bu davaya inanmış insanlarız. İl başkanıyla mahalle başkanı arasında bir fark yoktur. Olmaması da lazım… Çünkü hepimiz aynı davaya hizmet ediyoruz. Önümüzde önemli bir seçim var. 31 Mart’ta kadar durmak yok, yola devam. Nasıl 23 yıldır yola devam ediyoruz, hız kesmeden yola devam edeceğiz. Hep birlikte Hilmi Başkanımızı yeniden Belediye Başkanı yapacağız. Hedefimiz %58’in üzerine çıkmak. İnşallah bu yolda başarılı olacağız, kararlıyız, hazırız.” diye konuştu.

 

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin,ise  “AK Parti teşkilatının isteyip de yapamayacağı hiçbir husus yok. Bugün 65 mahallemizde birbirinden kıymetli, Recep Tayyip Erdoğan gibi davasına sadık teşkilatlarımız var. İnşallah önümüzdeki süreçte de bu azimle, bu aşkla, bu şevkle bir kez daha 31 Mart akşamı ipi en yüksek oy oranıyla göğüsleyerek Rabbimize şükredip milletimize teşekkür edeceğiz. Biliyorsunuz sahada en büyük rakibimiz AK Parti. Bizim rakibimiz AK Parti. Biz işi ne kadar sıkı tutarsak ne kadar ciddi tutarsak ne kadar çok çalışırsak sonucun ne olacağını hepimiz biliyoruz. Nereden biliyoruz bundan önce 17 defa seçime girdik. 17 defa bunu başardık. AK Parti teşkilatları liderinin arkasında dimdik kaya gibi sapa sağlam durarak her seçimde alnının akıyla başardı. Bir kez daha bunu başaracağız. Çünkü biz milletimize güveniyoruz, teşkilatımıza inanıyoruz. Güçlü, kararlı ne istediğini bilen ve ne istediğini nasıl yapacağına inanan bir teşkilat yapımız var.Millete söz verdik ve sözümüzü yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz” dedi.

YORUM YAP