Şehit alileri iftarda buluştu - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas HaberleriSivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Şehit alileri iftarda buluştu

Bu haber 31 Mart 2023 - 20:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şehit aileleri, gaziler , Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Programa katılan Vali Vekili Şakir Öner Öztürk, masaları tek tek gezerek şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilendi.

Sivas Vali Vekili Şakir Öner Öztürk, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve il protokolünün de katıldığı iftar yemeği Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başladı, sonrasında iftarlar açıldı. İftar sonrası şehitlerimizin aziz ruhları ve Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için dua edildi.

Açılış konuşmalarının ardından katılımcılara hitap eden Vali Vekili Şakir Öner Öztürk,

“Yardımlaşma ve dayanışmanın yüceldiği bu gönül ayında gönlümüzün en müstesna yerinde bulunan siz şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir araya gelmek bizler için onur vesilesidir.” dedi.

Belediye Başkanı  Hilmi Bilgin ve Vali Vekili Şakir Öner Öztürk, şehit ve gazi ailelerimiz onuruna düzenlenen iftar programında ailelerle  sohbet etti .Hayırlı Ramazanlar temennilerinde bulundular.