reklam
reklam
DOLAR 32,2334 % 0.23
EURO 34,9845 % 0.01
STERLIN 41,0684 % 0.34
FRANG 35,2817 % -0.04
ALTIN 2.478,54 % -0,98
BITCOIN 70.541,71 0.732

Umutlar ve Beklentiler

Yayınlanma Tarihi :
Umutlar ve Beklentiler

Yeni sezondan beklentiler neler olabilir? Diye düşündüğümde, Öncelikle huzurlu ve de mutlu bir sezon beklediğimi söylemek isterim. Zannediyorum birçoğumuzun beklentisi böyledir. Huzurlu ve mutlu bir sezon geçirebilmenin en önemli yolu takımımızın sevk ve idaresinin kesinlikle hatasız yapılmasıyla olur. Geçtiğimiz yıllarda genelde iyi bir yönetim olduğunun da belirtmek gerekir.

Başarılı olabilmek için öncelikle transferde seçilecek futbolcuların takımımıza adaptasyonu ve katkısının oldukça üst seviyelerde olması gerekir. Şayet mutlu olacak isek bu mutluluk takımımızın Süper Lig’de rahat bir konumda olması şart. Rahat konumda olabilmekte gerçekten zor bir iş. Ama rahat bir konumda olan Sivasspor’un tribünleri ve taraftarları fazlasıyla mutlu edeceğini düşünüyorum. Peki diyeceksiniz ki mutlu olmanın reçetesi bu ise Sivasspor bu sezon bizleri mutlu eder mi?

Bu soruyu birçok taraftarımız şahsıma yöneltilmekte bu sorunun cevabını verebilmek zorlandığımı belirtmek isterim. Sezon başı bu konuda kesin yargıda bulunmak imkânsız ama bizim yapabileceğimiz tek bir şey var, O da yorum yapabiliriz. Yaptığımız bu yorumlarda Tabii ki şahsımıza ait olduğu için belli oranda gerçekleşip belli oranda da gerçekleşmeye bilir. Kesinlikle iyi bir takım seyretmek ve mutlu olmak düşüncesi Öncelikle yorumdan çok benim şahsi temennim olduğunu belirtmek isterim. Birçok taraftarımızın da bu noktada temennisi olduğunu biliyorum. Onlar da genelde Sivasspor’dan çok fazla şeyi beklemiyorlar ligde kalıcı olması ve rahat konumda sezonu tamamlaması.

Tabii bu beklentileri karşılamak oldukça zor bir durum değil, geçtiğimiz sezonlarda Sivasspor yönetimi bu tür başarılarının altına imza atmıştı. Yeni oluşan Sivasspor yönetimi bu başarılarının altına imza atabilecek gibi gözüküyor. Yalnız bu sezon Türk futbolunda takımların durumu gerçekten içler acısı diyebilirim. Sadece bizim için değil tüm takımlara adına bu durum geçerli.

Takımımız Sivas’ta yapılan 1 Etap kamp programının ardından Erzurum’da yapılan 2 etap kampla hazırlıklarını sürdürmekte olup; Hazırlıkların iyi geçtiği noktasında bilgiler almaktayız. Lakin takımımıza kazandırılması gereken kritik noktalara transferler henüz gerçekleşmemiş olması bizler tarafından endişe uyandırmakta umarım kısa sürede çözülür.

Umut varsa çözümde vardır mutlaka…

YORUM YAP

Ali Yavuz TÜM YAZILARI
reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam