reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yüzleşmemiz kaçınılmaz olur

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yüzleşmemiz kaçınılmaz olur

2500 yıllık Türk tarihinde görülmüş en büyük ihanetlerden biri üniformalı satılmışların Türk askerine ve Türk milletine silah doğrultup kan akıtması oldu. Büyük Türk milleti ortaya koyduğu ferasetle bedenini devletine siper etti. İhanet odaklarına geçit vermeyeceğini tüm dünyaya gösterdi. Türk’ün devleti üzerinde hesap yapan ahmaklara, yok ettiklerini sandıkları Türk duruşunun yaşadığını adeta haykırdık.

Ermeni terör örgütü, CIA maşası FETÖ’nün ne olduğunu yıllarca anlatmaya çalıştık.  O gün bize karşı hoca efendilerini savunanlar bu vatan için ne kadar tehditse, o gün savunup bugün küfredenlerde halen tehdittir. Dün bu örgütle menfaat ve çıkar ilişkisi bulunan; kriptolar, üst düzeyler, siyasi ortaklar, finans sağlayanlar, valiler, başkanlar, vekiller, bakanlar halen bu ülke için tehdittir.

15 Temmuz bayramlarla, kutlamalarla, anmalarla geçiştirilecek kadar basit bir vaka değildir. 15 Temmuz’da yaşananlar, 2500 yıllık Türk varlığının ebediyete intikali için önemli dersler taşımaktadır. Alınması gereken mesajlar ve tedbirler içermektedir. Bunları göremezsek ihanetle farklı bir maske altında yeniden yüzleşmemiz kaçınılmaz olur.

YORUM YAP