reklam
reklam
DOLAR 32,1937 % 0.11
EURO 34,9149 % -0.17
STERLIN 41,0001 % 0.17
FRANG 35,2218 % -0.2
ALTIN 2.475,71 % -1,09
BITCOIN 70.132,99 -0.458

Ahi Yiğidoları’ndan Sivasspor’a destek

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Ahi Yiğidoları’ndan Sivasspor’a destek

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, merkezdeki oda başkanlarıyla birlikte EMS Yapı Sivas spora lisanslı forma satın alarak destek oldu.

Geçtiğimiz günlerde Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın Sivasspor’un lisanslı ürünlerinin çok az satıldığını beyan etmesi üzerine harekete geçen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, sivil toplum kuruluşları olarak merkezdeki oda başkanlarıyla birlikte meydanda bulunan Sivasspor mağazasını ziyaret ederek forma satın aldı.

Ahi teşkilatı ,Yyiğidolar olarak her zaman EMS Yapı Sivasspor’un yanında olduklarını dile getiren Sesob Başkanı Hakan Demirgil, “Sivassporumuz ilimizin markası ve Sivas’ımıza önemli katkılar sağlayan takımımızdır. Geçtiğimiz günlerde Sivas spor Kulüp Başkanı sayın Mecnun Otyakmaz yaptığı acıkmayı takip etmiştim. Bu açıklamada başkanımız lisansı ürünlerin taraftarlar tarafından çok satılmadığı, rağbet görmediğinden yakınmıştı. Bizler de hem örnek olmak hem de lisanslı ürünlerden satın alarak takımımıza destek olmak amacıyla merkezde bulunan oda başkanlarımızda birlikte Sivassporumuzun mağazasını ziyaret ettik ve lisanslı formalardan satın aldık . İnşallah küçükte olsa yapmış olduğumuz bu destek Sivas ve şehir dışında yaşayan tüm yiğidolara örnek olur” dedi.

Yiğidolara da çağrıda bulunan Sesob Başkanı Hakan Demirgil , “ Gün birlik ve beraberlik günüdür. Sivassporumuz yeni bir yapılanma içerisine girmiştir. Yeni bir ekip ve yöneticilerle, başkanımızın tecrübesi ve Servet Çetin hocamızın da teknik direktörlüğünde önemli başarılara imza atacak ve sezonu iyi bir yerde tamamlayacağına inanıyorum. Ahi yiğidoları olarak her zaman Sivasspor futbol kulübümüzün, yöneticilerimizin, teknik heyetimizin ve futbolcularımızın yanındayız” ifadelerine yer verdi.

Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, Trendyol Süper Ligi 2023-2024 sezonunda EMS Yapı Sivassporumuza başarılar diledi.

YORUM YAP