Başkan Bilgin öğrencilerle bir araya geldi - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas HaberleriSivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Başkan Bilgin öğrencilerle bir araya geldi

Bu haber 29 Nisan 2022 - 20:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Belediyesi tarafından İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesinde  düzenlenen ‘Muhabbet Sofrası’na eşi İlkay Bilgin ile  katılan  Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, , okul idarecileri, öğrenciler ve velilerle bir araya geldi.

Bilgin, “Bizler Sivas Belediyesi olarak toplumun her kesimini mutlu edecek, bu şehirde yaşamaktan zevk alacak, “İyi ki Sivaslıyım iyi ki Sivas’ta yaşıyorum” dedirtecek hizmetleri yapmak için gayret ediyoruz. Ekibimizle birlikte büyük projelere imza atıyoruz. Sivas’ı daha güzel bir şehir haline getirmek için büyük projelerin yanında, insanlarımızın gönlüne dokunacak, insanlarımızın kalbini kazanacak ve özellikle gençlerimizle muhabbeti attıracak projelerde de var olmaya gayret ediyoruz. Bu program da onlardan bir tanesi… Programımızın adı da ‘Muhabbet Sofrası’ bugün soframızı sizlerle paylaştık. İnşallah başka zaman da yine bir ve beraber olacağız. Biz şehir imar ederken nesillerimizi de ihya etmenin gayretinde olacağız” şeklinde konuştu.