Trendyol’dan SESOB’a ziyaret - Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas HaberleriSivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Trendyol’dan SESOB’a ziyaret

Bu haber 30 Mart 2023 - 12:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trendyol Grup yöneticileri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil’i ziyaret etti

Trendyol Grup Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, İç Anadolu Bölge Yöneticisi İsmail Tirman, Kayseri,-Sivas Satış ve İş Geliştirme Yönetici İsmail Kurukafa ve Filora Dizayn yöneticisi Hayati Güray’dan oluşan heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ziyaret etti.

Trendyol olarak yapılan hizmetler hakkında bilgi veren Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, firma olarak geniş bir ağa ve 35 milyon müşteri müşteri potansiyeline sahip olduklarını 350 bin satış potansiyeli ile hizmet verdiklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sesob Başkanı Hakan Demirgil, e ticaretin önemine değinerek, esnafın dijitalleşmek istediğini, bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını söyledi. Başkan Demirgil, esnafın e ticarette yer alması , satış ve pazarlamasının yapılabilmesi amacıyla “Sivas Esnafı Burada” projenin hayata geçirileceğini belirterek, bu alanda çalışmaların devam ettiğini söyledi.