reklam
reklam
DOLAR 32,1978 % 0.05
EURO 34,9865 % -0.03
STERLIN 40,9488 % 0.05
FRANG 35,3860 % 0.11
ALTIN 2.512,57 % 0,08
BITCOIN 70.959,99 5.878

TSYD spor basını ile Başkan’ı buluşturdu

Yayınlanma Tarihi :
TSYD spor basını ile Başkan’ı buluşturdu

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, TSYD’nin “Spor Medyası Başkanla Buluşuyor” programı kapsamında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bilgin, taraftarların başlatmış olduğu kombine kampanyasına destek olacaklarını söyledi.

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin “Spor Medyası Başkanla Buluşuyor” programı kapsamında spor basınıyla bir araya geldi. Kentte bir restoranda düzenlenen programa Başkan Bilgin’in yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan, TSYD Sivas Şube Başkanı Ali Yavuz ile Sivas’taki spor basını katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan, programa katılan basın mensuplarına teşekkür ederek TSYD’nin çalışmalarından bahsetti. Çağlayan, “Biz Büyük Bir Aileyiz” sloganıyla etkinliklerimize devam ediyoruz. Bugün de “Spor Medyası Başkanla Buluşuyor” programı kapsamında Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ile birlikteyiz. Başkanımıza davetimize katıldığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

Daha sonra konuşan TSYD Sivas Şube Başkanı Ali Yavuz ise, Sivas Şube olarak özel bir teşekkür etmek istiyorum. Şahsım ve şubem adına katılımcılara teşekkür ediyorum. Hilmi Başkanla beraber açılan amatör kulüp sayısı arttı. Birçok arkadaşımız da yeni kulüpler kuruyor. Sizlerin spora olan desteğini görüyoruz ve teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Programda konuşan Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin de, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını ifade etti. Bilgin, “Her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Sivas’ımıza ve amatör spor kulüplerimize layık bir tesis kazandırdık. Bakanlığımız bünyesinde futbol camiamıza hizmet ediyor. Sahası yenilendi, binalar yenilendi. İçerisine spor malzemeleri koyarak tertemiz bir şekilde teslim ettik. Amatör alanda sporu tabana yaymak adına hem bireysel hem de kurumsal anlamda desteklemeye inanıyoruz. Geçtiğimiz toplantılar da söylemiştim 2023’te verdiğimiz destek fragmandı bundan sonra daha da artarak devam edecek desteğimiz. Hem kulüp bazında, hem bireysel bazda, hem de okul kulüpleri bazında desteklerimizi artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Bin 158 adet kombine desteği!

Sivasspor taraftarlarının başlatmış olduğu kombine kampanyasına destek olacaklarını duyuran Bilgin, “Sezon başında destek olsun diye birçok projeye destek olduk. Destekte olmaya devam ederiz. Taraftar gruplarımız var ve desteğimiz devam ediyor. Taraftar gruplarının belli deplasman giderlerini karşılıyoruz ulaşım konusunda. Bizim sözümüz yeni sezon başında daha güçlü bir destek olmak. Sivasspor’un güzel bir yönetimi var. Güzel iş yapıyorlar, güzel iş yaptıklarını görüyoruz ve son 20 yıldır başarıya koşuyorlar. Kombine kampanyasına da bin 158 adet kombine ile destek veririz, maça gidecek taraftar bulursanız destek olurum” dedi.

YORUM YAP