reklam
reklam
DOLAR 32,1939 % 0.09
EURO 34,8748 % -0.33
STERLIN 40,9692 % 0.05
FRANG 35,1755 % -0.35
ALTIN 2.463,48 % -1,58
BITCOIN 69.506,00 -0.467

Vali Şimşek esnafın sofrasına misafir oldu

Yayınlanma Tarihi :
Vali Şimşek esnafın sofrasına misafir oldu

Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, sanayi esnaflarıyla bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dineldikten sonra işyerlerini ziyaret etti.

Yeni Ata Sanayide bulunan esnafların organizesi ile yapılan kahvaltı programına Emniyet Müdürü Burhan Akçay, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Muhammet Sevinç ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ile birlikte katılan Vali Yılmaz Şimşek, esnafların sorunlarını da dinledi.

Sanayi esnafının sofrasına misafir olan ve esnaflarla birlikte kahvaltı yapan Vali Yılmaz Şimşek, kahvaltı sonrasında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ile birlikte Yeni Ata Sanayi’de bulunan esnafları işyerlerinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Vali Şimşek, esnafları ziyaret ettiklerini, sorunlarını dinlediklerini ifade ederek, fırsat buldukça esnaflarla birlikte olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Sesob Başkanı Hakan Demirgil, ahi sofrasına misafir olan ve esnafların taleplerini dinleyen Vali Yılmaz Şimşek’e teşekkür ederek, “Esnaf ve sanatkar bir ülkenin bel kemiğidir. Esnaf ve sanatkar, ülkemizin ekonomik ve toplumsal hayatında vazgeçilmez öneme sahiptir. Esnafların sağladıkları istihdam ile de işsizliğin azaltılmasına ve yeni istihdam alanlarının açılmasına da önemli katkı sağlamaktadır. Esnaflarımızın sorunlarının çözümünde bizlere her konuda destek olan, sorunlarımızı dinleyen, ahi soframıza katılarak görüş alışverişinde bulunan, esnaf dostu valim sayın Dr. Yılmaz Şimşek’e, Emniyet Müdürümüz sayın Burhan Akçay’a ve Jandarma Komutanımız Jandarma Albay Muhammet Sevinç’e esnaflarımız ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Yılmaz Şimşek, kahvaltı sonrasında esnafları da işyerlerinde ziyaret ederek, hayırlı işler bol kazançlar temenni etti.

YORUM YAP